Herbalife Tunceli-Tunceli Herbalife 0542 690 09 94

Herbalife Tunceli-Tunceli Herbalife
0542 690 09 94
DAMLA KEVSER FEDAİOĞULLARI
HERBALİFE ÜRÜN SATIŞLARIMIZ VARDIR DANIŞMANLIK HİZMETİ VE KARGO ÜCRETİ ALMADAN DESTEK
BAY VE BAYAN DANIŞMANLARIMIZ MEVCUT ?ARAMIZA HOŞGELDİNİZ…
BİR ÇOK YERDE ŞUBEMİZ VAR BU ZİNCİRE KATILMAK İSTERMİSİN?
HERBALİFE ÜYE OLMAK KONUSUNDA YARDIMCI OLACAĞIMIZA EMİN OLABİLİRSİNİZ…
YÜZDE 25 İNDİRİMLİ ALMAK İSTERMİSİNİZ ÜRÜNLERİNİZİ
ÜYELİK YADA SİPARİŞ VERMEK İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN FİYATLAR HAKKINDA BİLGİ VERELİM
WHATS APP VE TEL 0542 690 09 94
En büyük hazinemiz düşünce gücümüzdür. Etkin bir şekilde bu hazineyi kullandığımızda başaramayacağımız zorluk yoktur. Düşünce gücünün harekete geçmesi için bir sebep olmalı. Güçlü bir sebebiniz varsa, beyniniz sizin için harekete geçecektir. Beynin tek yakıtı sebeplerdir. Bir şey yapmak istiyorsanız beyin otomatikman bunun sebebini sorgular, eğer kuvvetli bir cevap alırsa sizi harekete geçirecektir. Eğer belirsiz ve önemsiz bir cevap alırsa sizin için hiçbir şey yapmayacaktır.
Bir örnek verecek olursak; farz edelim ki, sizi 110 kilo ağırlığın da, 1,65cm boyunda, göbek çevresi 120 cm 25 yaşında genç bir bayansızınız. Kilodan dolayı yürümekten güçlük çekiyor, göbek ten dolayı rahat eğilip kalkamıyorsunuz. Enerjiniz tükenmiş, sürekli yemek yemek isteyen, aynalara bakmayan, evde tartı aletine tahammülü kalmayan, sosyal etkiliklerden hoşlanmamaya başlayan bir hal aldınız.
Oysa bu kiloları almadan önce, hareketli, neşeli, kendisi ile barışık, sosyal etkinliklerden hoşlanan, arkadaşları ile sık sık bir araya gelen, gezmekten hoşlanan, kitap okumayı seven bir kişi idiniz.45 kilo fazlalığınız olduğunu 45 kilo yük fazladan taşıdığınız, Olmanız gereken ideal kilonuz 63-65 kilo, göbek bölgesi 85 cm olması gerektiğini biliyorsunuz. Kilo vermek istiyorsunuz.
Bu isteğinize karşı beyin size şu soruyu yöneltecektir. Neden kilo vermek istiyorsunuz? Bu soruya aldığı cevap: Eh işte öylesine kilo vermek istiyorum. Sanırım kilo vermek istiyorum. Verebilirim galiba. Aslında kilolarım beni rahatsız etmiyor amma yinede bir deniyim. Gibi muğlâk ve net olmayan gerekçeleriniz varsa, mevcut kilolarınıza alışın herhangi bir kilo verme yöntemin denemeyin diyorum. Çünkü zihninizde bir tablo canlanmıyor ve güçlü bir sebebiniz yok.
Eğer zihninizde zayıf haliniz canlanıyorsa, kilo verdikten sonar incecik bedeniniz, aklınızda belirgin bir şeklide canlanıyorsa, kilo verdikten sonra rahat yürüdüğünüzü, kolay eğilebildiğinizi, sosyal faaliyetlerde bulanmaktan çekinmediğinizi, her şeyden öce öz güven kazandığınızı, zayıf halinizin size verdiği güç enerji ve neşe gözünüz de canlandığını Ve gelecekti seni ,şimdi yaşadığında tatlı bir heyecan başladığını görüyorsanız, bu güçlü bir sebebiniz var anlamına geliyor. Kesinlikle ideal kilonuza ulaşacaksınız. Düşünce gücünüzü gereceğe dönüştürecek beyniniz, bedeninizi sizin düşünceniz doğrultusunda hazırlayacaktır.
Neden aşamasını geçtikten sonra nasıl aşamasına bakabilirsiniz. Kilo kontrol için karar verdiniz ve amacınız nettir. Kilo kontrol etmek istiyorsunuz. Hedefinizde beli. Bundan sonraki aşama nasıl aşamasıdır.
Bu aşama en kolay aşamadır. İlk aşamayı geçmeden kininci aşamaya geçmenizin bir anlamı yoktur.
Birçok kilo kontrol yöntemi vardır. Diyet olabilir. Diyet ile kilo vermeye karıvermişseniz bir diyetisyen kontrolünde olmasını öneririz. Birde herbalife ürünleri ile kilo kontrol edebilirsiniz. Herbalife ürünleri zayıflama ilacı olmadığını biliyorsunuz. kilo kontrol için hazırlanmamış ideal besinler içeren dünyaca tanınan doktorlar tarafında hazırlanmış ürünlerdir. Herbalife kullanmak, istiyorsanız herhangi bir herbalife distribütörü takibinde kullanmalısınız. Söylediklerini harfiyen uygulamalısınız.
Wellness Nedir?
“özellikle düzenli egzersiz ve doğru beslen me alışkanlıkları ile birlikte edinilen fiziksel olarak ve zihinsel olarak iyi olma durumudur. ”
-Amerikan heritage sözlüğü göre; “wellness iyi hissetmek ve iyi görünmektedir .”
-Herbalife’ın kurucusu Mark Hughes’a göre; “Wellness her sabah yürüyebilmek, istediğiniz hayatı yaşamak için yeterli enerji, zaman ve özgürlüğünüzün olmasıdır.”
Wellness sizin için ne anlama geliyor? (Sağlıklı yaşam, daha iyi yaşam)
Her gün daha iyi hissetmek için çeşitli yollar ararız ve bu durum hem bizim hem de çevremizdekilerin günlerinin çok daha eğlenceli hale getirir. Başarıya ulaştıracak reçete ise yeterli miktarda sıvı alımıyla desteklenen dengeli beslenme düzeni ve beraberinde yapılan egzersizdir. Bu üç anahtar noktayı bir araya getirerek kendinize günden güne daha iyi hissetme fırsatı sunmuş olacaksınız.
Wellness açısından da büyük önem taşıyan iyi beslenme, yaşamın toplam kalitesinin arttırır. Maalesef, insanların yoğun yaşam tarzları daha sonraki yıllarda ortaya çıkabilecek sorunların önüne geçecek sağlıklı seçeneklere pek uygun değildir . günümüzde çoğu insan , alışkanlıklar (beslenme, egzersiz ya da yaşam tarzı)açısından bilimin sağlıklı bir yaşam için zorunlu gördüğü şeyleri yapmakta.
Alışkanlıklarınızı bir gecede değiştiremeseniz de bu faktörlerle adım adım uğraşabilirsiniz. Örneğin, sağlıklı bir beslenme, düzenli fiziksel egzersiz ve gün boyu yeterli su içmekten alacağınız keyfi keşif edebilirsiniz. Bu site bunu nasıl yapacağınızı öğrenmenize yapacağınızı öğrenmenize yardımcı olacak. Wellness ile yaşam kalitenizi arttırmak için atmanız gereken adımları öğrenmekten zevk alacaksınız.
HERBALIFE İLE SAĞLIKLI SİNDİRİM
Sindirim; vücudumuza giren ve hayati önem taşıyan karbonhidrat, protein, yağ ,vitamin, mineraller ve suya ihtiyaç duyar. Bu maddeleri çeşitli gıdalardan temin ederiz. İlk sindirim ağızda başlar yani yediğimiz bir gıdayı önce dişler ufak parçalara ayırır ve yemek borusu yardımıyla mideye gönderir. Midenin mekanik hareketi ve mide özsuyu sayesinde proteinler kimyasal haline getirir.
İyice küçülen besinler ince bağırsakta emilim yapılarak kana gönderilir. Geriye posa kalır ve buda kalın bağırsağa orda da kalan su ve mineraller emilerek posalar mesaneye gönderilir.
Yani ağzımıza giren her lokma ya da yediğimiz ve içtiğimiz her şey uzun bir yolculuk ve işlemden sonra ihtiyacımız olanı vererek eğer doğru bir beslenme yaptıysak tıpkı bir makine gibi dışarı atılır. Tıbbın babası HİPOKRAT diyor ki ‘’ yedikleriniz ilacınız, ilacınız yedikleriniz olmalı.’’ Henüz taklidi ve benzeri icat edilmemiş edilememiş canlı olarak mucize olan İNSAN yaratılmışların en mükemmeli. Biyolojik olarak incelendiğinde bilim adamlarını dehşete düşürecek kadar mükemmel bir işleyiş ve mekanizmaya sahip. Her bir zerremizin bir görevi ve mükemmel işleyişi var. Sindirim ve boşaltım sistemi de bunlardan bir tanesi. Eğer yaradılışa göre yaşar ve beslenmemizi ona göre yapar isek hiçbir problem yaşamadan makine tıkır tıkır çalışmaya devam eder.
Fakat günümüz yaşam koşulları, sitres ve yanlış ve eksik beslenmeden dolayı maalesef ölümcül sindirim hastalıkları çok büyük oranda insan sağlığını tehdit etmektedir. Bu ölümcül hastalıkların başında kanser gelmektedir. Mide ve bağırsak kanserleri çok büyük orandadır.
Herbalife ile beslenme en önemli kolaylığı ve sindirime faydasına gelince , hem hazım anlamında kolaylık hem de ihtiyacımız olan karbonhidrat,protein,vitamin,mineral ve en önemlisi lifi vermektedir.
Günlük bir kişinin minimum 20 gr lif alması gerekiyor. Sağlıklı bir sindirim sistemine sahip olabilmesi için. Herbalife yemekleri hangi amaçlı kullanılırsa kullanılsın her anlamda vücudun ihtiyacı olanı verir. Herbalife ürünleri çok sıkı bir antioksidan olduğundan dolayı çok iyi bir temizleyici görevini görür aynı zamanda.ürünler kullanılırken bol su içilmesi tavsiye edilir, çünkü su hayattır artık bunu herkes biliyor. Ürünler su bazlıdır ne kadar çok ürün kullanımı süresince su tüketilirse bir o kadar sonuç muhteşem olur.
NEDEN HERBALIFE? NEDEN ŞİMDİ?
neden herbalife neden şimdi içinde bulunduğumuz yüzyıla baktığığımızda olumlu ve olumsuz birçok gerçeklerle iç içe yaşadığımızı göreceğiz. Bu yüzyılın getirmiş olduğu yenilik ve konforun yanında aynı zamanda sağlığımızı tehdit eden birçok tehlikelerinde olduğunu görmekteyiz.
Teknoloji bizim bile takip edemeyeceğimiz, yetişemeyeceğimiz bir hızla ilerlemekte ve yaşam şartlarımız, konforumuz bir 50 yıl öncesine kıyasla çok daha lüks sayılabilecek şekilde güzelleşirken yani her şey daha iyiye ve daha kolaya giderken bir problem ortaya çıkmaya başlıyor. O da her gün yaşam Standard çizelgemiz yükselirken, o eğri aşağı doğru inmekte ve maalesef biz yeterince bu durumu değiştirme gücüne sahip olamıyoruz. Bu da SAAĞLIĞIMIZ. Herkes şunu ister; hasta olmamak, geç yaşlanmak, enerjik olmak, güzel görünmek yani kendinden mutlu olma hali. Bunu kim istemez? Herkes ister. Kim yaşlanınca dimdik ayakta veya torunlarıyla bisiklete binmek,top oynamak ister? Herkes!kim daha uzun yaşamak ister? Herkes. Peki her şey bu kadar güzel gelişirken, tüm ilim ve bilim insanlığın faydasına çalışırken, neden dünyada ömür yaşı kısaldı, neden artık her geçen gün adı sanı duyulmayan hastalıklar ortaya çıktı, neden eskiden kimse bilmezken şimdi bin bir çeşit kanser türleri ortaya çıktı veya neden kalp ve damar hastalıkları yirmili yaşlara indi. Veya anne karnında neden insanlar Şeker hastası olarak dünyaya gözlerini açıyor? Bunları hiç düşündünüz mü?
Uzmanlar şunu söylüyor, %8 genetik, %22 diðer etkenler ve sıkı durun %70 beslenme. Çok yüksek bir oran. Nedir bu oranlar. Hastalıklara yakalanma sebeplerimiz. Yani genetik bildiğimiz bir çok hastalığın sebebi yanlış ve eksik beslenme. %70 bir oranla yani beden ve ruh kalitemizi biz etkiliyoruz. Yani iyi olmakta bizim elimizde hasta olmakta bizim elimizde. Diyeceksiniz ki nasıl bizim elimizde? Yediğimiz içtiğimiz her şey ortada. İlaçlama, gıda katkı maddeleri, hormonlar, olumsuz nakliye koşulları, kimyasal gübreler saymakla bitmez. Doğru artık eski kalitede meyve ve sebze bulamıyoruz. Eski kalitede ekmek yiyemiyoruz. Domatesler eskisi gibi kokmuyor, salatalık kesildiği zaman kokusu eve yayılmıyor, et ürünlerine artık değinmek bile istemiyoruz. 16 günde yetişen tavuklar, ne olduğu belli olmayan kırmızı etler. Peki ne yapacağız bu şartlar altında. Organik beslenme katkısız doğal gıdalar yeme imkanımız yok maalesef. O zaman kaderimize razı olup biraz dikkat ederek yaşamaya devam edeceğiz? Evet yapacaklarımızıb bir kısmı bu. Başka imkanımız yok. Köşedeki bakkalın ekmeğini yoğurdunu almak zorundayız veya hemen yanındaki manavdan muhteşem görünen al beni diyen ilaçlı meyve ve sebzeleri alıp evimize götürüp çoluk çocuğumuzu zehirleyeceğiz.
Yukarıda biraz karamsar bir tablo çizdik ama günümüzün gerçekleri bunlar. Ne yapmamız gerekiyor sorusuna uzmanlar şu cevabi veriyorlar. EK GIDA TAKVIYELERI KULLANMA ZORUNLULUĞU. Yani mutlaka güvenilir bir şirketin bitkisel ek gıda takviyelerinden kullanmamız gerekiyor. Antioksidan almamız gerekiyor, omega3 yağ asidi almamız gerekiyor, protein ağırlıklı beslenmemiz gerekiyor, az kalorili fakat besin değeri yüksek gıdalar almamız gerekiyor ve günlük minimum 3lt su içmemiz gerekiyor. Bunun yanında 45
Dünyanın daha yeni anlamaya çalışıştığı veya farkında olduğu tüm gerçekleri 1980 yılında genç bir adam öngörerek Büyük bir şirket kuruyor. Arabanın bagajında başlayan ve tüm dünyanı beslenme alışkanlıklarını deðiştirmek misyonuyla yola Çıkıyor. şimdi 85 ülkede milyonlarca memnun tüketiciye ulaşan dünya markası bir Şirket haline geliyor. Ve rüya gerçek oluyor.O şirket HERBALIFE .”HASTA OLMADAN SAĞLIĞI YAŞLANMADAN GENLİĞİ”
Herbalife Ürünleri, iyi yaşam, sağlıklı kalma, fit kalma, sporcu beslenmesi, enerji, ideal kahvaltı, protein yani vücudun ihtiyacı olan başta protein olmak üzere vitamin ve mineral, ve diğer besinleri öğün başına vererek düşük kalorili beslenme. Ve kilo kontrolü. Sağlıklı kalmak için yediklerimize dikkat etmenin yanında en önemli çözüm HERBALIFE ÜRÜNLERİ. Çözümün bir parçası olacağınızı ümit ediyoruz.
Saygılarımızla
Filiz ŞAHİN
HERBALİFE ÜRÜNLERİ KULLANLARA, NEDEN BOL SU İÇMESİ ÖNERİLİYOR?
Ürünler su bazlıdır. yağ bazlı değilidir. ürünler suda çözündüğü için, bol su içmek sonuç almanızı kolaylaştırır. zaten sağlıklı bir insan sağlığını koruması için günde en az 2,5 lt su içmelidir. bol su içmek vücudu arındırır, kilo kontrolü sağlar, dolaşım sitemini rahatlatır. Prof dr ibrahim Adnan Saraçoğlu su yun fyadalarını anlatırken su için beyaz kan diyor.
HERBALİFE SHAKE (HERBALİFE MAMA)
herbalife shakeBir sponsor distribütörüne ilk sorduğu soru shakenizi içtiniz mi:) gerçekten distribütörler shakesiz bir Herbalife düşünemezler. Ben de shakesiz bir hayat düşünemem Herbalife deyince ilk akla gelen ürün shakedir. Hatta bir müşterimiz, beş tane Herbalife gönderimizinsiniz diyor her ürün talebinde bulunduğunda. o kişi sadece shake kullanıyor. Peki shake diğer ürünlerden farklı kılan nedir?shake temel ürün olduğu için çok önemlidir. içerinde vücudumuz için gerekli tüm makro besileri barındırıyor. Kaliteli protein içerir. Doyurucudur. Kas kütlesini besler. Enerji verir. Lezzetlidir. Saymakla özeliklerini bitiremeyiz.
Anlatmakla anlaşılmaz kullanmakla anlaılır nasıl bir şey olduğu. Herbalife Shake Beş farklı tadı var. vanilyalı shake, çilekli shake, çikolatalı shake, tropik meyveli shake ve son olarkta kurabiye kremlı Herbalife shake.